Teknojen Dezenfeksiyon Kabininin Yetenekleri

Salgın hastalıkların en güçlülerinden olan COVİD19’la mücadelede gelişmiş teknoloji kullanılarak birçok yeni sterilizasyon yöntemleri bulundu.

  • Havayolu nedeniyle bulaşan bir hastalık olmasından kaynaklı hava sterilizasyon işlemini gerçekleştirmesi için UV ışınlı hava temizleyici lambalar kullanılmaya başlandı.
  • Ellerin ve yüzeylerin steril hallerde olması için uygun dezenfektanlar ve temizleyiciler kullanılmaya başlandı.
  • Hastalığın erken belirtilerinden birinin ateş olması nedeniyle erkenden hastalığın fark edilmesi için sık sık ateş ölçer yardımı ile ateş ölçümü de gerçekleştirilmektedir.

Tüm işlemlerin yeterli gelmemesi ile teknoloji kullanılarak bakteri ve virüslerin tespit edilmesi ve kurtulmanın yeni yollarından biri dezenfeksiyon kabini olmuştur. Yazımızın devamında dezenfeksiyon kabinlerinin neler olduğunu, nerelerde, ne amaçlarla kullanıldığını ve nerelerden satın alabileceğinizi detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

DEZENFEKSİYON KABİNLERİ KULLANIMI

Bakteri ve virüsler vücudumuzda, ellerimizde, eşyalarımızın, kıyafetlerimizin üzerinde var olabilirler. Ellerimizdeki virüsleri dezenfektanlarla kısmen temizlesek de kıyafetlerimizdeki, eşyalarımızdaki virüsler var olmaya devam edebilirler. Bu durumlarda insanların üzerindeki virüs miktarını en düşük seviyeye indirmek için dezenfeksiyon kabinleri görev almaktadır.

Dezenfeksiyon kabinlerinin içi %100 steril kabin içerisine insanlar için zararsız dezenfektanların püskürtüldüğü bir kabin alanıdır. Özellikle kalabalık alanlara girişte bu dezenfeksiyon kabinlerinin olması insan sağlığı için oldukça önemlidir. dezenfeksiyon kabinlerinin pandemi modeminde insanlara sağladığı birçok kolaylık vardır. Bunlar;

  • Kalabalık alanlarda yüzey dezenfektanı kullanımı için beklenen süreyi azaltır. Birçok insanın aynı el dezenfektanına temas etmesini engeller.
  • Girişlerde ateş ölçme ve hijyeni sağlama işlemleri için beklenmesini engeller.
  • İnsanların virüs bulaşmasına karşı hissettiği korkunun azalmasını sağlar. Çünkü insanlarda bulunan bakteri ve virüslerden kabin sayesinde arındırarak içeri alımı sağlanmıştır.
  • Eski kalabalık günlere dönülmeye karar verildiğinde okulların girişinde, avm girişlerinde, iş yerlerinin girişinde, hastane girişlerinde, mağaza girişlerinde, otellerde, kafelerde bulunması son derece önemli ve gereklidir.

İş yeriniz için ya da daha farklı yerler için dezenfeksiyon kabinine sahip olmanız hem müşterilerinizin sağlığını korumanızı sağlar, hem çalışanlarınızın sağlığının korunmasını sağlar. Böylesine tehlikeli bir salgın hastalık dönemini vakasız atlatmanız için işletmenizin öncelikli ihtiyaçlarındandır.

Dezenfeksiyon kabini alışverişinizi ülkenin her yeri için istenen özelliklere sahip dezenfeksiyon kabinleri üreten Teknojen internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. uygun fiyatlara ülkenin her yerine dezenfeksiyon kabini satışı yapan internet sitesi Teknojendir. Satın alma ve sonrasında geçen sürede sizi % 100 memnun edecek bir alışveriş olacağını temenni eder sağlıklı günlerin Teknojenden alacağınız dezenfeksiyon aletleri ile sağlanacağını söylemek isteriz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir