Evde Tüllü Nikah Şekeri Yaparak Ek İş Yapın

Evde tüllü nikah şekeri hazırlayarak çalışmak ve ek iş yapmak isteyenler için kazançlı bir fırsat. Kelebek süslü nikah şekerlerini ev ortamında yaparak para kazanabilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyenler için bir çalışma imkanı sunuyoruz.

Birçok bayan evde çalışacak ve para kazanacak imkanlar aramaktadır. Aile bütçesine katkı sağlamak veya çalışma fırsatı bulamayıp evden çalışmak isteyenler için birçok imkan vardır. Bunlardan bir tanesi de kelebek desenli tüllü nikah şekeri hazırlamak. Yapımı oldukça basit aşamalardan oluşan bu hediyelik eşya genellikle kına ve nikah törenlerinde misafirlere verilmekte olup talebe göre içerine şeker, lavanta veya kına eklenmektedir. Bu ürünleri evde hazırlayacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Serbest zamanlı ve aynı zamanda ek iş olarak değerlendirebileceğiniz tüllü nikah şekerleri ile para kazanın. Bu hediyelik eşyaların hazırlaması ise oldukça basittir. Kese haline getirilen tüllerin içerisine şekerler konduktan sonra ağzı kurdele ile bağlanır. Kelebek deseni de eklendikten sonra kişiye özel etiketlerde yapıştırılarak hazır hale getirilir. Düğün sezonuna bağlı olarak mevsimlik olarak çalışabileceğiniz bu iş de evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Hazırlayarak Ayda 1.000-2.000 Lira Arası Kazanın

Teslim ettiğiniz siparişe göre para kazanabileceğiniz bu iş imkanında el becerinize ve pratikliğinize bağlı olarak aylık 1.000-2.000 lira arasında değişen bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerde 100 adet hazırladığınız da 10 TL olarak ücretlendirilmektedir. Günlük 300 ve üzerinde bir sipariş yaptığınızda iyi bir ek gelir imkanına kavuşabilirsiniz.

Başvuru yaparken kullandığınız bir e posta adresi yazmanız gerekmektedir. Firmalar evde çalışmak isteyenler ile bu yolla iletişim kuracaktır.

Benzer Yazılar

Bu konuya 1 Yorum Yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir